Yönetim Mesajı

Üniversitemiz Sürekli Eğitim Merkezi yenilikçi, çağa uygun, gelecek odaklı ve sürdürülebilir bir eğitim merkezidir.

Merkezimizde ön lisans, lisans, yüksek lisans programları dışında kalan alanlarda hayat boyu öğrenme prensibi çerçevesinde uluslararası standartlarda bireysel ve kurumsal eğitimler verilmektedir. Üniversitemizin tecrübeli akademik kadrosunun bilgi ve vizyonundan güç alınarak, hem akademik çevrede hem de özel ve kamu alanlarında bağımsız ve güçlü bir eğitim merkezi olma misyonuyla hareket edilmektedir.

Gelişen ve değişen dünyada en büyük yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu söylemek mümkündür. Merkezimiz insan odaklı eğitim konusunda hassasiyet gösteren bir merkezdir. Çağa ayak uyduran, yeni teknolojilere uyum gösteren nitelikli personel talebi olan kuruluşlara üniversitemizin akademik desteğini sunarak, nitelikli işbirlikleri oluşturma hedefindeyiz.

Bu bağlamda merkezimiz, bireysel ve genel katılıma açık eğitimlerin yanı sıra kamu ve özel sektör kuruluşlarına ihtiyaç duydukları alanlarda eğitim programları, kurslar, seminerler düzenleyerek, bu faaliyetlerin tam donanımlı organizasyonunu yapmaktadır. Merkezimiz bünyesinde gerçekleştirilen tüm eğitim organizasyonlarında katılımcılara E-devlet onaylı sertifika verilir ve katılımcılarımızın yetkinliği ulusal düzeyde belgelendirilir.

Merkezimiz ayrıca İŞKUR projelerinde yer alarak bilişim sektörüne nitelikli personel yetiştirme konusunda hizmet vermektedir.

Kendisine ve kurumuna katma değer sağlamak isteyen herkesi eğitim programlarımızdan faydalanmaya davet ediyorum.

Sizleri de Ayvansaray ailemizin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyacağız.

En güzel günlere hep birlikte ulaşmak dileğiyle…

Sedef Baban
SEM Müdürü