Ayvansaray Üniversitesi Web Sitesi Gizlilik Protokolü

Ayvansaray Üniversitesi bu web sitesindeki yazılı ve görsel bütün içeriklerin maddi ve manevi yasal sahibidir. Ayvansaray Üniversitesi’ne ait olmayan ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile diğer ilgili mevzuat ile koruma altına alınmış olan 3. şahıslara ait içeriklere ise mevzuata uygun olarak web sitesinde yer verilmektedir.

Web sitesindeki bütün içerikler telif hakkına tabi olup uluslararası ve ulusal mevzuat hükümleri çerçevesinde Ayvansaray Üniversitesi hak sahibi olacaktır. Söz konusu hakların elde edilmesinde Ayvansaray Üniversitesi bizzat eser yaratabileceği gibi yaratılmış eserleri de yasalara uygun şekilde kullanabilecektir.

Şekil, yöntem, usul veya format farketmeksizin her ne şekilde olursa olsun Ayvansaray Üniversite’nin mülkiyetinde olan web sitesi içeriklerinin, sistemli bir şekilde ticari olsun ya da olmasın indirilmesi ve depolanmasına kesinlikle izin verilmez. İçerik kopyalanarak tekrar başka sitelerden çevrimiçi olarak yayınlanamaz. Kişisel ihtiyaçların kullanılması bu protokolün dışındadır.

Uyarı

Ayvansaray Üniversitesi, web sitesi içeriğinde değişiklik yapabileceği gibi dilediği zaman içerikteki bilgileri değiştirebilir, güncelleyebilir veya kaldırabilir. Bu nedenle web sitesi içeriğindeki tüm bilgi ve belgelerin güncelliği taahhüt edilmemektedir.

Kullanıcıların, web sitesinde yer alan bilgiler doğrultusunda hareket etmeden önce Ünivesite’nin ilgili birimi ile iletişime geçerek en doğru bilgiye ulaşması önem arz etmektedir.

Web sitesi içeriğinde yazılı veya görsel olarak başka kurum, kuruluş, şirket veyahut başka bir üniversiteye ait link, görsel vb. içeriklere yer verilmesi, Üniversite’nin bu kuruluşlar ile bağlantılı olduğu anlamına gelmeyecektir.